Çağ Group

Çağ Group, 30 yıldan uzun süredir sektör faaliyetlerini sürdüren ve çok yönlü hizmetleriyle beklentilere cevap veren kurumsal bir organizasyondur. Modern, çağa ayak uyduran ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan Çağ Group, teknolojiyi yakından takip eden anlayışıyla her ihtiyaca uygun çözümlere imkân sağlar. Hizmet sunduğu her sektörde en iyi marka olma ideali ile hareket eden firmamız, sektör bazlı alt markalarıyla Türkiye’nin öncüleri arasında yer alma hedefi güder.

Müşteri memnuniyeti odaklı anlayışını ulusal ve uluslararası pazarlarda daha başarılı olma yaklaşımıyla bütünleştiren Çağ Group, gelişmiş lojistik ağı ve tedarik zincirindeki güçlü altyapısı sayesinde daima daha iyiyi hedefler. Sektör bazlı çalışmalarına dur durak bilmeden devam ederken ihtiyaçlara en iyi cevap veren ürünleriyle dikkat çeker.

Çağ Group olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörleri aşağıdaki gibi sıralarken her alanda en iyiyi hedefleme yaklaşımımızı sektör bazlı yaklaşımlarımızla daha da güçlendiriyoruz. Bu çerçevede sektörün öncüleri arasında yer alabilmeyi oldukça önemsiyoruz.

 

 

MAKİNTAR HAKKIMIZDA

Türkiye'de ve dünyada üretilen, imalatı yapılan veya ithal ve ihracatı yapılan son model ürünleri hiç zaman kaybetmeden kullanımınıza sunmak amacıyla kurulan Makintar, en kaliteli ürünleri en uygun fiyata hızlı ve güvenilir şekilde tüketiciyle buluşturmak amacıyla uzman kadrosu ve dünyadaki gelişmeleri takip eden vizyonuyla çalışmalarına devam ediyor.

Kurulduğumuz tarihten bu yana Makintar olarak, makine, ekipman, aksesuar, parça, hammadde, işlenmiş ürün, yarı işlenmiş ürün, malzeme, sarf malzeme, ürün, hizmet, yayın ve tüm sanayi ürünlerini en hızlı ve en az maliyetle, ekonomik bir şekilde üreticiye ulaştırarak Türkiye ve dünya pazarında öncü olmayı amaçlıyor, bu amaç uğruna hiç hız kesmeden yolumuza devam ediyoruz.

Makintar, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri takip ederek en son ürünleri tüketiciye sunmakla yetinmeyerek aynı zamanda üreticiye faydalı ve en güvenli makinaları satışa sunmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı makinalara sahip olmak için yapmanız gereken tek şey sitemizi inceleyerek ihtiyacınız doğrultusunda seçeceğiniz ürünü seçmeniz.

Yüksek kalite, uygun fiyat, hızlı hizmet mottosuyla yola çıkan Makintar aynı zamanda ulaşılabilirliğe önem vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve düşüncelerini ilk sıraya koyan uzman kadromuz, sorun yaşadığınız an sizlerin yanında olarak en hızlı ve güvenilir hizmeti almanız için canla başla çalışmaktadır.

Makine sektörünün öncüsü olarak dünya standartlarını yakalamanız için çalışan Makintar, tüm makine sektörünün en kaliteli ürünlerini sizlere sunarak, dünya pazarına en kolay ulaşım imkanını sunmaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kuallanır.